Міжнародний конкурс студентських наукових робіт

Другого червня на базі КрНУ, за підтримкою МОН України, вперше відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.

Конкурс проводився з метою інтеграції України в світовий освітньо- науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді.

На Конкурсі зі спеціальності  101 «Екологія» було представлено підготовлені студентами наукові роботи, які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером. На засіданні секції конкурсна комісія розглянула 25 студентських наукових робіт, що надійшли з 18 ВНЗ. На підсумковій конференції заслухано 12 робіт, виступило 16 студентів з 12 ВНЗ.

Студенти кафедри екологічної безпеки та організації природокористування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського отримали І та ІІІ місця.