КРАЩІ ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

МИ СЕРЕД КРАЩИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського увійшов до групи 201-250 світового рейтингу університетів QS EECA University Rankings 2018.

Рейтинг QS уважається одним з найвпливовіших світових рейтингів університетів. Його упорядником є агентство Quacquarelli Symonds (QS) – британська компанія, що спеціалізується на консалтингових послугах у сфері міжнародної освіти, один з найбільших міжнародних провайдерів інформації для студентів і молодих професіоналів, які вибирають програми для подальшого навчання на рівні бакалаврату, магістратури, аспірантури та бізнес-школи.

Цьогоріч кращі університети в ньому відбиралися на за вісьмома індикаторами: академічна репутація (30 %), репутація серед роботодавців (20 %), частка професорсько-викладацького складу до загальної кількості студентів (15 %), кількість опублікованих статей, що припадають на одного викладача (10 %), цитованість статей у наукометричній базі даних (SCOPUS) (5 %), ступінь присутності в Інтернеті (10 %), частку академічних співробітників, які мають кваліфікацію на рівні PhD (5 %), частка іноземних викладачів (2,5 %) і студентів (2,5 %).

На базі аналітичних досліджень, проведених фахівцями міжнародного агентства Quacquarelli Symonds (QS), до рейтингу увійшло лише 16 вітчизняних закладів вищої освіти. Наш університет уже третій рік поспіль знаходиться в цьому рейтингу на одному рівні з провідними закладами вищої освіти України, з такими, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Сумський державний університет.

Невизначено